Про компанію

Компанія «Допомога-I» заснована в березні 2005 року.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво та просування на різних ринках виробів медичного призначення під зареєстрованим товарним знаком MEDICARЕ®.

Сьогодні компанія «Допомога-I» динамічно розвивається, за підсумками оцінки комплексної рейтингової програми «Національний бізнес-рейтинг» стала лідером галузі у 2008 року.

15.jpg 13.jpg 14.jpg 

Прагнучи відповідати загальноприйнятим міжнародним нормам, з травня 2007 року компанія впровадила і підтримує систему менеджменту якості підприємства, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 13485 "Вироби медичні. Системи менеджменту якості. Системні вимоги для цілей регулювання ".

Також, компанія гарантує якість продукції під торговою маркою MEDICARЕ®: «Допомога-I» пройшла міжнародний сертифікаційний аудит відповідно до Директиви ЄС 93/42 ЕЕС від 14 червня 1993р. щодо якості медичних виробів і з 2007 року перебуває під постійним наглядом міжнародного концерну TÜV.

Наявність сертифікатів відповідності EN ISO 13485 від TÜV і ДСТУ ISO 13485 від ТОВ «Український центр сертифікації і прогнозування» - доказ постійної кропіткої роботи з удосконалення, як продукції, так і методів роботи підприємства, зворотного зв'язку зі споживачами для постійного поліпшення всіх процесів. Щорічно компанія проходить наглядові аудити з підтвердження відповідності міжнародним і національним стандартам. Продукція сертифікована міжнародними та національними органами оцінки відповідності. Це дозволило нашій компанії однієї з перших проходити процедуру оцінки відповідності наших виробів вимогам чинних технічних регламентів.

На підприємстві впроваджена система підвищення компетентності персоналу. Співробітники компанії - це високопрофесійні фахівці, постійно підвищують свою кваліфікацію на всіх ділянках і у всіх підрозділах, виконують свою роботу відповідно до найвищих вимог щодо якості та безпеки.

На сьогоднішній день «Допомога-I» володіє сучасними виробничими і складськими потужностями з високим рівнем механізації, власним автопарком, проте найбільшим придбанням компанії є сформована команда відповідальних і цілеспрямованих однодумців, здатних реалізовувати завдання різного рівня складності.

 98.jpg

 

Все це характеризує наше підприємство як конкурентоспроможну і надійну організацію, яка пропонує своїм клієнтам і споживачам виключно якісну та безпечну продукцію. Підтвердженням цього служить все більша кількість споживачів, які довіряють нашій продукції не тільки в Україні, а й за кордоном.

Розвиваючи свою ринкову стратегію, компанія намагається йти в ногу з часом і відповідати зростаючим запитам наших клієнтів. Такий підхід дозволяє не тільки налагодити міцні ділові відносини з державними та недержавними організаціями, лікувальними та аптечними установами, а й сформувати репутацію надійного партнера, що гарантує своєчасні поставки необхідної кількості виробів медичного призначення високої якості. І найголовніше - такий підхід дозволяє заслужити авторитет у кінцевого споживача продукції MEDICARE® в різних країнах.

654.jpg

Остання редакція від 20.09.2022 09:27